Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).
Все добре. Продавець зв'язався і ми про все домовились. Замовленням задоволений а магазину процвітання.
дякуємо за відгук. Приємних покупок